MDDr. Kristína Nováková +421 948 975 085

Úkony

Výplne

Odstránenie zubného kazu a zhotovenie kvalitnej výplne je základným úkonom každej zubnej ambulancie. V našej ambulancii používame pri odstraňovaní kazov najmodernejšie postupy vrátane použitia špeciálneho farbiva, ktorým zisťujeme prítomnosť kazu aby sme ho následne mohli kompletne odstrániť. Na námi zhotovené výplne dávame nadštandarnú 5ročnú záruku. V súčasnej dobe zhotovujeme v 99% prípadov len fotokompozitné (biele) výplne, ktorých kvalita je pri dodržaní správných technologických postupov a Vašej perfektnej ústnej hygiene porovnateľná s amalgámovými výplňami. Navyše ich výhodou je dokonalá estetika. V prípade rozsiahlých kazov, ktoré už nemožno nahradiť výplňou Vám vieme v jednej návšteve vyfrézovať prístrojom CEREC (viď technológie) presne sadnúcu tú časť zuba, ktorá Vám chýba.

Protetická stomatológia

Všetky korunky aj vačšinu mostíkov Vám vieme spraviť v jednom sedení technológiou CEREC. Korunky ako aj mostíky frézujeme priamo v ordinácii z odolnej a zároveň vysoko estetickej keramiky.To všetko bez nutnosti nepríjemných odtlačkov, bez chodenia s nabrúsenými zubami, alebo s provizornými korunkami. Estetické a trvácne korunky a mostíky u nás v jednej návšteve!

Bielenie zubov

Bielenie zubov sa dnes stalo rutinným výkonom každej modernej zubnej ordinácie. V našej ordinácii ponúkame domáce bielenie zubov, čo znamená, že pacient si po inštruktáži bielí zuby sám v priebehu cca 2-3týždňov nanášaním špeciálneho gélu do individuálnych nosičov, ktoré Vám vieme vyrobiť v priebehu jedného dňa. Bielenie má pri dodržiavaní odporúčaných pravidiel dlhotrvajúci efekt a vybielené zuby si môžu zachovať svoj odtieň až niekoľko rokov.

Zubné implantáty

Implantáty sa v posledných rokoch stali kvalitnou a cenovo dostupnou formou náhrady stratených zubov. Naše pracovisko sa nezaoberá zavádzaním implantátov, ale spolupracujeme v tejto oblasti so zubným implantológom MUDr. Záhorcom.

Stomatochirurgia

Táto oblasť zahŕňa najmä trhanie (extrakciu) zubov, ktoré v našich ordináciách robíme predovšetkým bezbolestne a maximálne šetrne s použitím moderných dentálných anestetík (znecitlivení).

Späť na začiatok stránky